Onze Gemeenteraadsleden.

Bart Colcon

Contact : bart.colson@zwevegem.be

Ann Cosaert

Contact : ann.cosaert@zwevegem.be

Isabelle Degezelle

Contact : isabelle.degezelle@zwevegem.be

Barbara Demeulenaere

Contact : barbara.demeulenaere@zwevegem.be

Raf Deprez

Contact : raf.deprez@zwevegem.be

Dirk Desmet

Contact : dirk.desmet@zwevegem.be

Brigitte Desmet

Contact : brigitte.desmet@zwevegem.be

Eliane Spincemaille

Contact : eliane.spincemaille@zwevegem.be

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.