Onze Gemeenteraadsleden.

Bart Colcon

Contact : bart.colson@zwevegem.be

Isabelle Degezelle

Contact : isabelle.degezelle@zwevegem.be

 

Raf Deprez

Contact : raf.deprez@zwevegem.be

 

Dirk Desmet

Contact : dirk.desmet@zwevegem.be

 

Christine Desmet

Contact : christine.desmet@zwevegem.be

 

Brigitte Desmet

Contact : brigitte.desmet@zwevegem.be

 

Bart Dewaele

Contact : bart.dewaele@zwevegem.be

 

Bart Malfait

Contact : bart.malfait@zwevegem.be

 

Sabine Poleyn

Contact : sabine.poleyn@zwevegem.be

 

Vic Ravelingeen

Contact : vic.ravelingeen@zwevegem.be

 

Eliane Spincemaille

Contact : eliane.spincemaille@zwevegem.be

 

Sem Vanhessche

Contact : sem.vanhessche@zwevegem.be

 

Claude Vanwelden

Contact : claude.vanwelden@zwevegem.be

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.